Scroll Top
8-667-84611
Apie mus
rancho pancho
mūsų istorija

Kiekvienas girdėjo apie laukinius vakarus, legendas apie kaubojus ir indėnus. Mūsų svajone buvo pajusti bent dalelę tu laikų atmosferos ir patirti nuotykį kaip iš seno vesterno. Todėl daug metų domėjomės  tuo laikotarpio tradicijomis ir papročiais. Surinkome ne mažą tų laikų antikvarinių daiktų kolekciją. Taip prasidėjo mūsų kelionė į laukinius vakarus, kuria norėtume pasidalinti su Jumis.  

Rancho Pancho teritorijoje galėsite  sužinoti  apie Indėnų, kaubojų papročius ir kultūrą. Nepamirštamas akimirkas praleisite su šeima ir draugais spalvingose pavėsinėse prie tvenkinio su triušiukų sala. Galbūt tipi palapinėje sutiksite Dakota genties vadą ,,Sėdintį bulių‘‘, niūniuojantį genčių dainas. Mūsų sukurtame laukinių vakarų miestelyje pasijusite tarsi nukeliavote į JAV  18 a. vidurį .

Dar labiau pamiršti apie miesto šurmulį padės mūsų gyvūnų draugija. Kiekvienais metais Rancho Pancho turi vis daugiau gyvūnėlių. Šiuo metu galėsite susipažinti su švelniomis alpakomis ir triušiais bei pamatyti tikrą JAV simbolį Baltagalvį erelį o artimiausiu laiku naujus namus mūsų Rancho atras Hadsono vovėrės, Anglo-Nubijano ožkytės bei arkliukas.